Podnikatelé pomáhají podnikatelům.

#jakechcescesko

hrdinové, kteří nám pomáhají nastartovat českou ekonomiku

Naši Partněři

Brazil | Rio de Janeiro

Startup Weekend Prague

Buduje lepší Česko. Vytváří bezpečné prostředí, v kterém si lidé zkouší stavbu digitálních produktů. Spojuje designéry, vývojáře, marketéry a kohokoliv, kdo se chce zúčastnit. Poskytuje jim nástroje, zázemí a mentoring, aby měli odvahu, kontakty a podporu k další práci.

Burkina Faso | Banfora

M.arter

Je komunitou, která pomáhá těm, kdo jsou na mateřské nebo rodičovské, s návratem na pracovní trh, s osobním růstem, se začátky nebo rozvojem vlastního podnikání. M.arter připravuje aktivní rodiče na návrat do práce, nebo jim pomáhá najít práci, nové zákazníky či obchodní partnery.

Benin | Cotonou

Pražská čokoláda

Její vizí je obnova jména Česka ve světě čokolády s odkazem na 1. republiku, kdy bylo Česko třetím největším zpracovatelem kakaové hmoty. Skrze čokoládu se snaží svým zákazníkům přinášet radost a energii.

Benin | Cotonou

VIA IURIS

Advokátní kancelář, která chce znát své klienty tak, aby jim svými znalostmi a zkušenostmi mohla co nejlépe pomoci na cestě ke společnému úspěchu. Klienti jsou pro ni partnery, ne jednorázovými konzumenty služeb, proto o ně pečuje tak, aby se rádi vraceli.